lt

2 – 5 minutes trunkantis filmas yra veiksmingas būdas bendrauti. Juk didžiąją dalį informacijos iš mus supančio pasaulio gauname per regą. Kuriant korporatyvinį filmą svarbiausi aspektai – aiškumas ir užtikrintumas. Tinkamai įgyvendinti ir tikslingai nukreipti korporatyviniai filmai yra stiprus ir įtikinantis komunikacijos instrumentas. Nesvarbu, ar Jūs keičiate savo įmonės politiką, ar pristatote naują technologiją, o gal džiuginate nauju produktu, ar apmokote savo komandą naujų procesų, rinkitės filmą, kuris perteiks Jūsų žinutę įsimenamu būdu bei paliks neišdildomą įspūdį. Apie jį bus diskutuojama ir jam plojama. Pagalvokite, kiek lėšų ir laiko Jūs sutaupysite, kai Jūsų vaizdo žinutė kiekvieną kartą bus rodoma internete, biure, pardavimo vietose, konferencijų salėje ar susitikimų su klientais metu. Pasinaudokite kompiuterine grafika pristatydami savo prioritetines sritis ar pelno augimą. Įsivaizduokite vaizdo dinamiką: matote rezultatą, o ne skaitote apie jį. Kokybiška vaizdo komunikacija gali pasiekti didesnę auditoriją bei palikti ilgiau trunkantį įspūdį.

Mes  turime patirties ir galime sukurti Jūsų įmonės filmą, taupydami Jūsų lėšas ir paversdami jį įsimintinu bei universaliu. Galiausiai, Jūsų įmonė gali tapti priklausoma nuo mūsų drąsiai, naujoviškai ir kokybiškai įgyvendinamų idėjų!

Keli privalumai, kuo reklaminis filmas naudingas Jūsų įmonei:

 • Taupo įmonės išteklius: finansinius, laiko, žmogiškuosius.
 • Padeda išvengti „beveidės” įmonės įvaizdžio.
 • Gali pasiekti didžiulę auditoriją per labai trumpą laiką.
 • Efektyvi rinkodaros priemonė, įtvirtinant savo prekės ženklą.
 • Didina Jūsų įmonės tinklapio paieškos galimybes (TAIP, įmonių interneto svetainės su vaizdo medžiaga paieškos sistemose turi prioritetą).
 • Greitai pristato Jūsų įmonės stipriąsias puses.

Reklaminių filmų rūšys:

 • Produkto pristatymo filmas

Populiariausia korporatyvinių filmų rūšis yra įmonės produktą ar paslaugą pristatantys (reklamuojantys) filmai. Tokie filmai taupo pinigus bei kelionėms skiriamą laiką, nes pristatant produktą ar paslaugą dalyvauja žymiai mažiau žmonių. Trumpiau tariant, viskas, kas gali būti pristatyta asmeninio susitikimo metu, gali būti paaiškinta filme. Tai puiki rinkodaros priemonė, vainikuojanti prekinio ženklo komunikacijos strategiją ir skiriama tikslinei auditorijai (pamenate Steve Jobs naujų produktų pristatymus?).

 • Mokomieji filmai

Vienas geriausių būdų savo darbuotojams parodyti, kaip tinkamai jie turi atlikti savo darbus – mokomieji filmai. Šios rūšies filmai taupo Jūsų brangų laiką bei pinigus, nes parodomi visam personalui vos per kelias minutes. Tie laikai, kai darbuotojų mokymas vykdavo tiesiogiai, jau praėjo. Mokomieji filmai taip pat bus naudingi priimant naujus darbuotojus ir padedant jiems prisitaikyti. Pasinaudojus mokomajame filme pateikiama bendra informacija ir pridėjus papildomos, jis gali tapti produkto pristatymui ar įmonės tinklalapiui skirtu filmu.

 • Renginių įamžinimas

Profesionalūs  Jūsų įmonei svarbių renginių filmai užtikrina ilgalaikį įsimintinumą, nesvarbu, koks renginys tai bebūtų. Žiūrėdami tokius filmus Jūsų klientai vėl iš naujo prisimins renginį. Maža to, tai drauge bus vertingas instrumentas ieškant rėmėjų bei parduodant bilietus į būsimus renginius. Mes turime galimybę renginius filmuoti visą parą, nesvarbu, ar tai būtų motociklų lenktynės, šokių konkursai, ekstremalus sportas, muzikos festivaliai, lyderystės konferencijos… Mes jau nekantriai laukiame galimybės filmuoti kitą Jūsų renginį.

 • Filmai įmonės įvaizdžiui kurti

Veiksmingiausias būdas pateikti bendrą savo įmonės ar organizacijos apžvalgą yra korporatyvinis filmas. Toks filmas detaliai atskleis Jūsų įmonės įvaizdį, kas kuria šį verslą ir kokia būtent įmonė Jūs esate. Kitais žodžiais tariant, korporatyvinis filmas glaustai atskleidžia Jūsų įmonės ar organizacijos esmę, išvengiant klišių. Ir tai padidina tikimybę Jūsų įmonės tinklapį surasti greičiau!

 • Konferencijų ir suvažiavimų filmai

Konferencijos – įprasta verslo dalis. Tačiau ne visada turime galimybę jose sudalyvauti. Dabar tai nebus problema, nes vaizdo medžiaga tai kompensuos. Konferencijų filmai gali būti rodomi tiems žmonėms, kurie neturėjo galimybės dalyvauti arba dalyvavo, bet nori pasikartoti konkrečias temas ar sesijas. Suvažiavimų filmai taip pat gali būti naudojami kaip veiksmingesnė priemonė, išsaugant įmonės renginių protokolus, nes visas renginys gali būti įrašytas. Žinoma, Jūs galite apsispręsti nefilmuoti visos konferencijos, o tik pasirinkdami tas dalis, kurias norite akcentuoti.

 • Motyvuojantys filmai

Daugybę metų įmonės prisivilioja geriausius darbuotojus siūlydami jiems papildomas motyvacijos priemones, pavyzdžiui, apmokėdami visas kelionės išlaidas į pasirinktą kurortą, medicinines paslaugas, gyvybės draudimą, sporto klubą ir pan. Mes galime detaliai ir patraukliai vaizdu perteikti šias motyvacijos priemones ir taip sukurti jiems papildomą vertę.

Verslo sektoriai, kuriuose dažniausiai naudojami reklaminiai filmai:

 • Automobilių ir transporto sektorius;
 • Medicinos ir sveikatos sektoriai;
 • Viešbučių ir turizmo sritis;
 • Statybų ir nekilnojamo turto sektoriai;
 • Vyriausybinės ir administracinės organizacijos;
 • Pramonės sektorius;
 • Švietimo įstaigos, mokyklos, kolegijos, universitetai;
 • Nevyriausybinės ir socialinės gerovės organizacijos.
Peržiūrėti darbus