2 – 5 minutes trunkantis filmas yra veiksmingas būdas bendrauti. Juk didžiąją dalį informacijos iš mus supančio pasaulio gauname per regą. Kuriant korporatyvinį filmą svarbiausi aspektai – aiškumas ir užtikrintumas. Tinkamai įgyvendinti ir tikslingai nukreipti korporatyviniai filmai yra stiprus ir įtikinantis komunikacijos instrumentas. Nesvarbu, ar Jūs keičiate savo įmonės politiką, ar pristatote naują technologiją, o gal džiuginate nauju produktu, ar apmokote savo komandą naujų procesų, rinkitės filmą, kuris perteiks Jūsų žinutę įsimenamu būdu bei paliks neišdildomą įspūdį. Apie jį bus diskutuojama ir jam plojama. Pagalvokite, kiek lėšų ir laiko Jūs sutaupysite, kai Jūsų vaizdo žinutė kiekvieną kartą bus rodoma internete, biure, pardavimo vietose, konferencijų salėje ar susitikimų su klientais metu. Pasinaudokite kompiuterine grafika pristatydami savo prioritetines sritis ar pelno augimą. Įsivaizduokite vaizdo dinamiką: matote rezultatą, o ne skaitote apie jį. Kokybiška vaizdo komunikacija gali pasiekti didesnę auditoriją bei palikti ilgiau trunkantį įspūdį.

Mes  turime patirties ir galime sukurti Jūsų įmonės filmą, taupydami Jūsų lėšas ir paversdami jį įsimintinu bei universaliu. Galiausiai, Jūsų įmonė gali tapti priklausoma nuo mūsų drąsiai, naujoviškai ir kokybiškai įgyvendinamų idėjų!

Keli privalumai, kuo reklaminis filmas naudingas Jūsų įmonei:

  • Taupo įmonės išteklius: finansinius, laiko, žmogiškuosius.
  • Padeda išvengti „beveidės” įmonės įvaizdžio.
  • Gali pasiekti didžiulę auditoriją per labai trumpą laiką.
  • Efektyvi rinkodaros priemonė, įtvirtinant savo prekės ženklą.
  • Didina Jūsų įmonės tinklapio paieškos galimybes (TAIP, įmonių interneto svetainės su vaizdo medžiaga paieškos sistemose turi prioritetą).
  • Greitai pristato Jūsų įmonės stipriąsias puses.
Peržiūrėti darbus