Kombinuota technika

Profesionaliai nufilmuotas vaizdo klipas gali gerai „papasakoti“ istoriją, o siekiantiems dar didesnio įspūdžio siūlome ją papildyti kompiuterinės grafikos ir animacijos elementais. Kompiuterinė grafika ir animacija labai praplečia istorijos pasakojimo įrankių pasirinkimą, suteikdama galimybes, ribojamas tik vaizduotės. Pagalvokite apie globalines temas, mikroorganizmus ar kompiuterinės grafikos panaudojimą, atskleidžiant produkto ar technologijos konstrukciją. Animacija ir kompiuterinė grafika taip pat gali suteikti asmeniškumo Jūsų vaizdo klipui: pridėti išieškotos elegancijos, techninių paaiškinimų ar netgi humoro.

Mes suprantame, kad darbų kokybė priklauso nuo žmogiškųjų išteklių profesionalumo ir kompetencijų. Atsižvelgdami į šį aspektą, subūrėme šaunią specialistų komandą, kurioje darbuojasi kvalifikuoti kūrybos vadovai, režisieriai, scenaristai, dizaineriai ir animacijos kūrėjai. Mes kuriame viską: nuo paprasto, elegantiško 2D dizaino iki labai sudėtingos 3D animacijos. Esame susitelkę į stiprias vizualines idėjas ir aukštos kokybės dizainą.


Aiškinamieji vaizdo klipai

Aiškinamieji vaizdo klipai yra tarsi leidimasis liftu. Jie pristato Jūsų produktą ar paslaugą veiksme – paprastu, glaustu, kartais nelabai rimtu ar net šmaikščiu stiliumi – ir greitai perteikia Jūsų pasiūlymą, drauge patiriant ir šiek tiek smagumo. Įprastai aiškinamieji vaizdo klipai trunka 1–3 minutes ir pasakojami draugišku tonu – tarsi patikimas bičiulis pasakotų Jums apie naujausią, geriausią sprendimą.

Aiškinamųjų vaizdo klipų populiarumas pastaraisiais metais šoktelėjo į kosmines aukštumas, ypač tarp startuolių. Kai tiek daug naujų įmonių jaučia poreikį prisistatyti pasauliui, o prisistatymas socialinėje erdvėje tampa toks paprastas, aiškinamieji vaizdo klipai yra puikus būdas išskirti Jūsų produktą iš kitų.

Ieškote įmonės, kuriančios aiškinamuosius vaizdo klipus? Negaiškite savo brangaus laiko – susisiekite su mumis ir mes įgyvendinsime Jūsų viziją! „Pixel studio“ gali pasidžiaugti sukūrusi daugybę aiškinamųjų vaizdo klipų. Kiekvienąkart sėkmingai įgyvendiname tikslą sukurti unikalų, įsimintiną, išskirtinį klipą. Pasitaiko, kad jie kartais netgi ima plisti kaip internetinis virusas!

Peržiūrėti darbus