lt

„PIXEL studio“ yra įkūrusi savo nuosavą garso įrašų studiją. Tai reiškia, jog Jums nereikės papildomai kreiptis į kitą paslaugų teikėją, jog šis patenkintų su garsu susijusius poreikius. Taip sutaupysite pinigų ir brangaus savo laiko.

Įgarsiname aktorius, kuriame muziką ir garso dizainą mūsų gaminamai TV reklamai, radijo klipams, internetiniams vaizdo klipams, animacijai ir kinui.

Bendradarbiaujame tik su gimtakalbiais diktoriais profesionalais. Turime sukaupę 300 balso talentų biblioteką, kuri nuolat atnaujinama. Įgarsiname lietuvių, rusų, anglų, lenkų, latvių, estų, vokiečių kalbomis. Esant poreikiui, bendradarbiaudami su partneriais galime įgarsinti ir kitomis kalbomis.

Turime subūrę energingus, dinamiškus garso dizainerius, muzikos kūrėjus ir prodiuserius. Naudojame pažangius procesus, pirmaujančias technologijas bei neįprastas priemones tam, kad meistriškai sukurtume išskirtinį muzikos ir garso dizainą, kuris savo ruožtu padeda papasakoti istoriją, sustiprina emocijas ir sukuria originalią ir įsimintiną garso tapatybę Jūsų vaizdo projektui.

Naujų galimybių tyrinėjimas garse – tai mūsų aistra!

Peržiūrėti darbus