lt

„PIXEL“ yra aistringa ir entuziastinga kūrybinių specialistų komanda, kuri specializuojasi vaizdo gamyboje. Mūsų patirtis susijusi su reklaminio turinio kūrimu, įskaitant televizijos ir kino reklamas, verslo filmus, mokymus, interneto, konferencijų ir renginių vaizdo įrašus.

Nėra geresnio būdo parodyti savo verslą, nei per filmus! Profesionaliai pagamintas, kokybiškas vaizdo įrašas padidins prekės ženklo žinomumą, susidomėjimą ir pardavimus, o PIXEL padės jums atlikti kiekvieną proceso žingsnį nuo scenarijaus iki ekrano.

Pirmasis mūsų žingsnis – tyrinėjimo etapas, kurio uždavinys yra kuo tiksliau atskleisti visus vaizdo klipo tikslus, tikslinę auditoriją bei tai, kas šią auditoriją įkvepia ir motyvuoja. Šiame etape gilinsimės į Jūsų įmonės istoriją, siekdami, jog mūsų siunčiama žinutė derėtų su Jūsų prekės ženklo istorija.

Esminis mūsų tikslas – sukurti „užkabinantį“ ir įtikinantį vaizdo klipą. Siekiant šio tikslo įgyvendinimo labai svarbus sistemingas bendradarbiavimas su klientu viso kūrybos ir gamybos proceso metu. „PIXEL“ komandos darbas grindžiamas klientų aptarnavimo kokybe bei ilgalaikių darbo santykių kūrimu.