lt

„PIXEL studio“ yra video komunikacijos agentūra ir gamybos studija. Mūsų specializacija – TV reklamų, reklaminių filmų ir animacinių vaizdo klipų kūrimas.

Mūsų veiklos šerdis – istorijos pasakojimas. Šioje srityje sėkmingai dirbame nuo 2008 m., kai nepriklausomas audiovizualinių menų specialistas Mantas Norkus įkūrė „PIXEL studio“. Mantas žino, jog vaizdo klipų kūrimas yra komandinis „sportas“, todėl į partnerių grupę subūrė talentingus prodiuserius, rašytojus, režisierius, operatorius, montažo ir kompiuterinės grafikos specialistus bei muzikos kūrėjus ir garso dizainerius.

Mes bendradarbiaujame su savo klientais viso proceso metu: nuo idėjos generavimo ir scenarijaus rašymo iki apdirbimo ir galutinio pateikimo žiniasklaidos priemonėms. Pirmasis mūsų žingsnis – tyrinėjimo etapas, kurio uždavinys yra kuo tiksliau atskleisti visus vaizdo klipo tikslus, tikslinę auditoriją bei tai, kas šią auditoriją įkvepia ir motyvuoja. Šiame etape gilinsimės į Jūsų įmonės istoriją, siekdami, jog mūsų siunčiama žinutė derėtų su Jūsų prekės ženklo istorija.

Esminis mūsų tikslas – sukurti „užkabinantį“ ir įtikinantį vaizdo klipą. Siekiant šio tikslo įgyvendinimo labai svarbus sistemingas bendradarbiavimas su klientu viso kūrybos ir gamybos proceso metu. „PIXEL studio“ komandos darbas grindžiamas klientų aptarnavimo kokybe bei ilgalaikių darbo santykių kūrimu.